Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Kontakt

  • NIP: 777-236-29-42
  • E-mail:wrotyczrecords@op.pl
  • Godziny działania sklepuSklep on-line. Na wszystkie indywidualne zapytania staramy się odpowiadać w ciągu 24 godzin.
» » V/A "Untitled - A Tribute To Zdzislaw Beksinski" -WRT004
UNTITLED A Tribute to Zdzislaw Beksinski

V/A "Untitled - A Tribute To Zdzislaw Beksinski" -WRT004

Dostępność: Niedostępny zawsze

Koszt wysyłki: od 5,20 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Przesyłka pocztowa priorytetowa - 6,80 zł
Przesyłka pocztowa ekonomiczna - 5,20 zł

Numer katalogowy: WRT004

Kod producenta: WRT004


Zapytaj o cenę
  • Opis produktu
  • Muzyka (4)
  • Recenzje produktu (0)
Udział wzięli: Asmorod (FR), Contemplatron (PL), Desiderii Marginis (S), Gustaf Hildebrand (S), His Divine Grace (D), Hybryds (BE), Inade (D), Job Karma (PL), Kratong (RU), Necrophorus (S), Svartsinn (N), Zenial (PL).

Płyta wydana w drugą rocznicę śmierci Zdzisława Beksińskiego, jednego z największych malarzy XX wieku, zamordowanego w jego własnym mieszkaniu w lutym 2005 roku. To olbrzymia strata dla wielbicieli Jego twórczości, mimo że Jego mroczne i ponure obrazy nie należały do lekkich w odbiorze.
12 artystów z 7 krajów oddało hołd Zdzisławowi Beksińskiemu. Powstała w ten sposób kompilacja ma przypominać o Jego wybitnej twórczości, a także pokazać ją tym, którzy nie mieli szansy docenić tej sztuki za życia Artysty. Płyta zawiera prawie 70 minut muzyki mrocznej, zagadkowej, skłaniającej do refleksji, budzącej niepokój podobny temu, jaki towarzyszy oglądaniu obrazów.
Kompilacja zostanie wydana 21 lutego 2007 r., w drugą rocznicę śmierci Zdzisława Beksińskiego. Wszystkie utwory, które znalazły się na płycie, nie były wcześniej publikowane i są inspirowane malarstwem Zdzisława Beksińskiego. Ponieważ Malarz nigdy nie tytułował swoich prac, utwory również nie zostały zatytułowane.
Zamienienie obrazu na muzykę jest niemożliwe. Wierzymy jednak, że można stworzyć muzykę ilustrującą obraz, odzwierciedlającą nastrój czyichś wizji. Spróbuj zgłębić wizje, marzenia i koszmary Artysty...

Uwaga: Część dochodów z wydawnictwa została przekazana na rzecz Muzeum Historycznego w Sanoku, które jest właścicielem największej kolekcji prac Z. Beksińskiego. Pieniądze te wsparły rozbudowę Galerii Zdzisława Beksińskiego.

Format: CD, kartonowa obwoluta zawierająca 12 kart z reprodukcjami obrazów
Czas: 67:59
Asmorod - Untitled
Desiderii Marginis - Untitled
Job Karma - Untitled
Zenial - Untitled

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl