Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Kontakt

  • NIP: 777-236-29-42
  • E-mail:wrotyczrecords@op.pl
  • Godziny działania sklepuSklep on-line. Na wszystkie indywidualne zapytania staramy się odpowiadać w ciągu 24 godzin.
» Regulamin

Regulamin

REGULAMIN Sklepu internetowego wrotycz.com

Sklep internetowy, działający pod adresem www.wrotycz,com prowadzony jest przez firmę „Wrotycz Records” Szymon Stryjski z siedzibą w Jelonku, 62-002 Suchy Las, ul. Sosnowa 6, NIP 777 236 29 42, REGON:634570577.

Strony transakcji
Stroną dokonującą zakupu, zwaną dalej Klientem, jest osoba korzystająca ze sklepu internetowego francuskieinspiracje.pl.
Stroną dokonującą sprzedaży produktów znajdujących się w sklepie wrotycz.com jest firma „Wrotycz Records”, zwana dalej Sprzedawcą.
Warunkiem przeprowadzenia transakcji sprzedaży jest zaakceptowanie Regulaminu oraz pozostałych warunków sprzedaży.
Przedmiotem transakcji są produkty prezentowane na stronie francuskieinspiracje.pl w chwili składania zamówienia. Wszystkie ceny prezentowane na stronie internetowej podawane są w wartości brutto, w polskich złotych. Cena produktu, który w chwili zamówienia jest niedostępny, może ulec zmianie.
W przypadku sprzedaży produktów, których ilość jest ograniczona, realizacja zamówień uzależniona jest od kolejności wpłynięcia zamówienia do sprzedawcy.
Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany ceny towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania czy też wycofania towaru z oferty, oraz wycofania się z transakcji w razie wystąpienia jakichkolwiek błędów na stronie, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych w każdym momencie.
Zamówienia poprzez stronę internetową można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia realizowane są w dni robocze, w ciągu 48 godzin od ich wpłynięcia.
Sprzedawca zastrzega sobie prawo do weryfikacji zlecenia i w przypadkach budzących uzasadnione obawy, oraz gdy nie jest przestrzegany niniejszy regulamin, może odstąpić od realizacji zlecenia.
Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby czas realizacji zlecenia był jak najkrótszy. Na czas realizacji zlecenia bezpośredni wpływ ma dostępność towaru, czas kompletowania przesyłki oraz czas dostarczenia przesyłki przez spedytora.
Klient może wybrać jeden z poniższych sposobów realizacji płatności:
PRZEDPŁATA - realizowana przez narzędzia płatnicze systemu PayU.pl (w tym karty płatnicze, karty kredytowe)
WYSYŁKA ZA POBRANIEM – płatność następuje u kuriera w chwili doręczenia przesyłki.

Zwroty i reklamacje
Sprzedawca przyjmuje reklamacje dotyczące realizacji zamówienia (ilości, sposób zabezpieczenia przesyłki).
Zgodnie z ustawą z dnia 02.03.2002 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz.271, z późn. zm.) Klient ma prawo do rezygnacji z zakupionego produktu bez podawania przyczyn w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki. Warunkiem jest zwrot towaru w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu, bez jakichkolwiek uszkodzeń lub oznak użytkowania. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną fakturą na adres: Wrotycz Records, Skr. Poczt. 5, Oddział, 60-993 Poznań. Pieniądze zwracane są w ciągu 7 dni roboczych przelewem na konto wskazane przez Klienta. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Koszty dostawy oraz koszty odesłania towaru nie podlegają zwrotowi.
W przypadku wadliwych produktów sklep gwarantuje ich wymianę na produkt nieuszkodzony, pod warunkiem zgłoszenia zasadnych wad w terminie 7 dni od daty otrzymania przesyłki. Kupujący powinien odesłać towar przesyłką pocztową na adres: Wrotycz Records, Skr. Poczt. 5, Oddział, 60-993 Poznań. Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, Sprzedawca zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki oraz rozpatrzeniu i uznaniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz informację o wadzie produktu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.
Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon fiskalny lub fakturę (o ile była wystawiona na życzenie Klienta) oraz - w przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu – protokół uszkodzenia/druk reklamacyjny sporządzony w momencie odbioru towaru w obecności listonosza/kuriera i podpisany przez niego.
Brak dołączonego paragonu lub faktury VAT będzie skutkował odmową przyjęcia zwrotu. W takim przypadku sklep odeśle towar do klienta przesyłką pobraniową na jego koszt (opłata wg cennika kosztów wysyłki).
Zwrot należności za towar zwracany (lub pozytywnie rozpatrzoną reklamację) następuje przelewem bankowym i rozliczany jest w terminie do 14 dni roboczych od daty fizycznego otrzymania zwrotu przez sklep (wraz z kompletną dokumentacją). W przypadku zwrotu pieniędzy przekazem pocztowym zostanie pobrana opłata w wysokości 6 zł, a za zwrot pieniędzy przelewem na konto zostanie pobrana opłata za potrąconą prowizję w wysokości 1,50 zł. Kwota ta zostanie potrącona od kwoty zwracanej za towar.
Zwrot należności z zamówienia objętego promocją bezpłatnej wysyłki, będzie skutkował obciążeniem Klienta kosztami dostarczenia przesyłki naliczanymi zgodnie z aktualnym cennikiem sklepu internetowego.
Klient nie ma prawa dokonywać zwrotu, ani reklamacji towaru na koszt Sprzedawcy.
Sprzedawca nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. W przypadku przesłania przesyłki, wbrew powyższym postanowieniom regulaminu, przesyłka nie zostanie odebrana.
Kupujący zobowiązany jest do skontaktowania się ze sklepem telefonicznie 609 251 408 lub mailowo wrotyczrecords@op.pl, zanim zakup zostanie wysłany do sklepu. Sprzedawca poda adres, na który należy odesłać zwrot.

Przejdź do strony głównej

Ostatnie aktualności

Oprogramowanie sklepu shopgold.pl